ОБСЄ збільшує кількість спостерігачів на Донбасі

news

Повідомляє korrespondent.net

У суботу голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ) в Україні Ертурул Апакан в ході візиту до Краматорська провів зустріч зі спостерігачами СММ, які працюють в регіоні, і отримав останні відомості про ситуацію з безпекою від представників Донецької облдержадміністрації.

Як говориться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці прес-служби СММ ОБСЄ в Україні у Facebook, співрозмовники обговорили питання, пов’язані з внутрішньо переміщеними особами та проведенням робіт з розмінування в регіоні.

У ході зустрічі Апакан поінформував своїх співрозмовників, що наразі СММ розширює географію своєї присутності, збільшує кількість спостерігачів і розширює технічні можливості, що дозволить підвищити ефективність моніторингу та звітності.

Глава місії висловив вдячність представникам адміністрації за їхню співпрацю і запевнив їх, що головною метою СММ, в рамках її мандата, є сприяння нормалізації і стабілізації ситуації в країні.

“Ми віримо, що мир може бути досягнутий. Здійснювати моніторинг і доповідати про обстановку є основним завданням СММ, проте ми також сприяємо діалогу на місцях і приділяємо увагу гуманітарним аспектам”, – сказав Апакан.

На Донбасі не завершене відведення озброєнь – ОБСЄ

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ заявляли, що з 25 листопада в зоні АТО скоротилися обстріли з обох сторін. До цього в місії відзначали зростання обстрілів, особливо в районі донецького аеропорту.

0 Комментариев