НМТ-2024: у МОН оприлюднили календар проведення тестування

news

Український центр оцінювання якості освіти оголосив про затвердження календарного плану Національного мультипредметного тесту (НМТ) на 2024 рік, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Тестування відбудеться у двох сесіях: основній та додатковій. Основна сесія запланована з 14 травня до 25 червня, а додаткова – з 11 по 19 липня. Також передбачено два періоди реєстрації: основний та додатковий.

Читайте також: Дитячі розважальні центри Луцька: адреси, контакти, вартість відвідування та графік роботи

Основний період реєстрації триватиме з 14 березня до 11 квітня включно, проте зареєстровані учасники матимуть можливість внести зміни в персональному кабінеті до 15 квітня. Додатковий період реєстрації, доступний для тих, хто з якихось причин не зміг зареєструватися під час основного періоду, триватиме з 10 по 15 травня. У цей час також буде можливість подати документи для тих, хто отримав відмову під час основної реєстрації, та вносити зміни до реєстраційних даних до 19 травня.

Починаючи з 8 травня, зареєстровані учасники основних сесій Національного мультипредметного тесту (НМТ) матимуть можливість завантажити запрошення зі своїх персональних кабінетів, де буде вказано дата, час і місце проведення тесту.

Учасники додаткових сесій зможуть дізнатися про дату, час і місце тестування після 8 липня.

Інформація про результати основних сесій НМТ, оцінені за шкалою від 100 до 200 балів, буде доступна в персональних кабінетах учасників до 2 липня, а для додаткових сесій – до 26 липня.

У Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що 28 лютого на YouTube каналі центру відбудеться пряма трансляція, під час якої потенційні учасники Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 матимуть змогу отримати відповіді на важливі питання щодо проведення тестування від директорки центру Тетяни Вакуленко.

Читайте також: “Весняні штрафи” або скільки доведеться заплатити за первоцвіти

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев