“Немає сумніву, що Україна стане членом Європейського Союзу”

news

Повідомляє gazeta.ua

У неділю прем’єр-міністр 41-річний Арсеній Яценюк у традиційному відеозверненні до українців говорив про річницю Революції гідності:

 Пройшли два роки, як ми вийшли на великий європейський Майдан. Вийшли за спільну мрію успішну європейську процвітаючу і вільну країну. Вийшли “за” гідність, свободу, майбутнє.

Ніхто тоді не очікував, з чим треба буде зіткнутися. Які виклики постануть перед кожним громадянином і державою в цілому. Але день за днем ми крокуємо вперед.

Знаю, що важко. Завжди так, коли йдеш угору. Але знаю, що не можна здаватися. Що треба спільно, разом іти впевненим поступом. Щоб наша з вами спільна мрія стала реальністю. Так, це не легко. Так, це не швидко. Але це відбудеться, якщо далі віритимемо. Відбудеться, якщо будемо впевнені в правильності нашого вибору. Якщо й далі підтримуватимемо один одного.

За наш європейський вибір, мрію, любов до свободи Росія оголосила нам війну. Але ми встояли. Вони намагалися нас знищити, але ми існуємо. Вони хочуть нас захопити, але їм це не вдалося. І ніколи не вдасться.

Багато що зроблено за останні два роки. Але значно більше треба зробити. Наша мета це членство в Європейському Союзі. Ми і є європейська держава, яка не просто поділяє цінності Євросоюзу. Ми довели під прапорами Європейського Союзу, що боремося і виборюємо право на свободу, гідність, справедливість і своє законне право на те, щоб український народ став частиною великої об’єднаної Європи.

За цю європейську мрію ми боролися на Майдані. За неї поклали життя українські патріоти. За неї борються українські вояки проти російської військової агресії. І за неї треба боротися далі.

Ми разом створили історію. А тепер треба разом творити майбутнє. Як би не було складно, які б не були перепони, ми здатні це зробити.

Успіх нашої країни залежить від кожного з нас, від кожного з вас. Від вашої праці, впевненості, віри, бажання, щоб ми стали частиною великої європейської сім’ї. У нас є все для успіху. Ми сміливі, сильні, розумні, талановиті, впевнені і вірні своїй країні. Немає сумніву, що Україна стане членом Європейського Союзу. Наш український народ на це заслуговує. Україна це Європа.

0 Комментариев