Назвали місця, де не можна буде рибалити з 1 листопада на Волині

news

Із 1 листопада 2015 року до закінчення зимового періоду, заборонено промисловий та любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах у водоймах Волинської області.

Про це повідомляє РожищеВголос з посиланням на прес-службу «Волиньрибохорони».

Зимувальна яма — місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. Зазвичай на ямах зосереджуються риби одного виду, що забезпечує найкращі умови зимівлі. У проточних водоймах зимувальні ями знаходяться у найбільш глибоких місцях з уповільненою течією. В озерах і водосховищах вони розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел.

Незаконне рибальство на зимувальних ямах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Заборонені місця для вилову риби встановлені, відповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області (Волиньрибоохорони) від 26 жовтня 2015 року № 53-В/Д.1

Перелік основних місць зимівлі водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2015-2016 років у водоймах, що знаходяться в зоні діяльності Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області:

2345678

Згідно з Режимом охорони, відтворення і використання водних живих ресурсів у водоймах Шацького національного природного парку забороняється любительське і спортивне рибальство на зимувальних ямах з 1 листопада до кінця весняно-літньої заборони.

Відповідно до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 18.03.2013 р. № 114 затверджено заходи щодо збереження водних біоресурсів у водоймах області на осінньо-зимовий період.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев