Найгарнішій українці діаспори подарували квиток додому

news

Повідомляє gazeta.ua

У США відбувся конкурс “Міс українська діаспора-2015”. Перемогла Євгенія Борідка родом із Полтавщини, повідомляє сайт конкурсу. Їй вручили квиток в Україну та кошти для благодійності.

У місті Чикаго за звання найгарнішої діаспорянки змагалися п’ятнадцять дівчат, які постійно чи тимчасово живуть за межами України. Переможниця Евгенія Борідка мешкає у США 7 років. Здобуває бізнес-освіту в одному з університетів штату Нью Джерсі. Дівчина родом із міста Гоголеве Полтавської області.

У анкеті конкурсантка написала, що їй подобається займатися акторською майстерністю, створювати костюми та співати. Після перемоги розповіла, що брала участь у конкурсі, щоб зробити внесок у життя української діаспори. Благодійністю планує займатися на Полтавщині.

Учасниці конкурсу продемонстрували на сцені дві колекції етно-вбрання від української дизайнерки Оксани Полонець. Вона привезла до Чикаго 30 національних костюмів та вечірніх суконь з вишивкою.

Зірковою гостею конкурсу стала співачка Злата Огнєвіч. Вона виступила на сцені з дітьми з хору школи Святого Миколая у Чикаго і заспівала пісню “Pray for Ukraine”. Зал слухав стоячи.

Нагадаємо, віддати голос за “Міс глядацьких симпатій” можна було протягом тижня.

0 Комментариев