Наречені у 80: в Луцьку одружилась незвичайна пара

news

Днями у Луцькому ЦНАПі реєстрували незвичний шлюб – надто щемливий і трепетний. 

Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу – уже понад 80 років, тридцять з яких вони живуть разом. Тепер у зрілому віці зареєстрували сім’ю. Та причина – не з радісних. Марія Іванівна потребує особливої турботи і догляду, тому Микола Євтихійович хоче забезпечити їй це. Але і сам потребує допомоги. 

Читайте також: В ДТП на Волині загинув 14-річний підліток: за кермом автомобіля був правоохоронець

Голова обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Валентин Добрянський, який впродовж 30-ти років дружить з “молодятами” стверджує,  що уже півроку допомагає їм стати подружжям і влаштувати спільне життя у спеціалізованій установі.

Це люди вищого ґатунку, котрі беруть величезну відповідальність на себе – піклуватися один про одного, наскільки це можливо, – розповів друг новоспеченої сім’ї. – Але їм самим це дуже важко робити. Тому потребують влаштування у геріатричний пансіонат. Звернулися до Луцького міського голови Ігоря Поліщука (Ігор Поліщук) за сприянням. Він дуже допоміг. Щиро вдячні Ігорю Ігоровичу за людяність!”

Попри поважний вік та чималий стаж спільного життя пара була у дуже піднесено урочистому настрої – відчувалася вага події для кожного з них. Ніжність, турбота, любов, відданість відчувалися у кожному русі і погляді. 

Колетив Луцького ЦНАПу щиро бажає Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу здоров’я, сили і терпіння! Хай доля дарує щасливі хвилини разом у розумінні та турботі один про одного!

Ми приєднуємося вітань для новоствореного подружжя! 

Читайте також: На Волині тринадцятирічна дівчина намагалася вчинити суїцид

За інформацією: Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев