Надії Савченко винесуть вирок у грудні

news

Повідомляє gazeta.ua

Вирок українській льотчиці й нардепу 34-річній Надії Савченко і можуть оголосити в середині грудня, повідомляє її адвокат Микола Полозов. Потім президент Росії Володимир Путін знайде спосіб, як повернути бранку в Україну.

 Савченко тягар для Путіна після винесення вироку. Пропагандистський ефект досягнуто і що далі робити? каже Полозов. Путін вигадуватиме варіант, за яким спробує щось отримати за Савченко. Льотчицю віддаватиме під гарантії, що Україна посадить її згідно з російським вироком.

В Україні Надію повинні звільнити. Має стати людиною, яка витягатиме інших українських політв’язнів.

 На вирок Савченко може зреагувати голодуванням. Півтора року сидить, втомилася. Їй це набридло, говорить 44-річний Марк Фейгін, другий адвокат. Можливо, Надію обміняють на “грушників” Єрофєєва й Александрова (Євгена Єрофєєва й Олександра Александрова затримали цьогоріч під час бою в районі міста Щастя Луганської області. “ГПУ”). Якщо домовляться про таке, то це не буде одномоментний обмін. Надія може поїхати раніше, а вони коли їхній вирок набуде чинності. Аби так сталося повинні бути політичні переговори між Москвою і Києвом.

Надія Савченко хворіє на бронхіт. Їй дають антибіотики, додає Фейгін.

0 Комментариев