На Волині за добу сталося три пожежі в житловому секторі: загинула одна людина

10 листопада: ліквідовані 3 пожежі в житловому секторі
Минулої доби рятувальники ліквідували 2 пожежі в господарських будівлях Уранці працівники 8 ДПРЧ приборкали горіння в літній кухні у с. Підцир’я, що виникло через несправність пічного опалення, а о 17:23 працівники 20 ДПРП та місцевої пожежної охорони с. Білостік ліквідували пожежу цегляної господарської будівлі в селищі Торчин, до якої, за попередніми даними, призвела необережність під час куріння власника.
Читайте також: Прогноз для метеочутливих: магнітні бурі в листопаді 2023
Імовірно, з цієї ж причини трапилася пожежа з трагічними наслідками. Повідомлення про пожежу в с. Кам’янка Шацької громади надійшло на лінію 101 о 21:58, на цей момент полум’я сягнуло перекриття й даху дерев’яної оселі.
На місці події працювали рятувальники 11 ДПРЧ та пожежники місцевих команд сіл Пульмо і Піща. В охопленій вогнем кімнаті вони виявили тіло власника 1975 р.н. без ознак життя.
Горіння ліквідували о 23:08.
Обставини загибелі чоловіка встановлюються.
Читайте також: Як не заплутатися на змінні церковного календаря: головні православні події листопад – грудень 2023
За інформацією: Головного управління ДСНС України у Волинській області
Автор статті: Малашкевич Анна