На волинських кордонах посилюють контроль через події у Франції

news

На виконання дорученням Голови ДФС Романа Насірова посилено митний контроль в пунктах пропуску через державний кордон України в зоні діяльності Волинської митниці ДФС.

Про це повідомляє Волинська правда.

Додаткові заходи безпеки, спрямовані на посилення митного контролю, вжито в зв’язку із трагічними подіями у Франції.

Отож,  з метою захисту митних інтересів та підтримання митної безпеки в країні в умовах ймовірної терористичної загрози волинські митники застосовуватимуть форми митного контрою в обсягах, достатніх для забезпечення додержання законодавства з максимальним використанням технічних засобів при проведенні митних процедур, а також залучатимуть до цієї роботи кінологічні групи.

У Волинській митниці ДФС сподіваються на розуміння суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та громадянами тимчасової необхідності вжиття додаткових заходів щодо посилення митного контролю товарів, транспортних засобів та особистих речей громадян, а також того, що метою зазначених заходів є підтримання миру та спокою в державі.

Для оперативного вирішення проблемних питань при проходженні митних процедур фахівці ГУ ДФС Волині просять  звертатися за телефонами «Контактного центру Волинської митниці ДФС»: (03377) 3-15-19, 0938850335, або на поштову електронну скриньку vl.callcenter@customs.sfs.gov.ua.

 

0 Комментариев