На Волині засудили чоловіка, який відкрив нелегальний 3D кінотеатр. ФОТО

news

Підприємець, який облаштував підпільний 3D кінотеатр у Камені-Кашарському, вислухав вирок суду.

Про це повідомляє УМВС України у Волинській області.

 

У 2014 році в місті Камінь-Каширський чоловік розпочав здійснювати незаконну господарську діяльність у сфері трансляції відеофільмів. Підприємець в орендованому приміщенні відкрив 3D кінотеатр, а відтак обладнав глядацький зал, придбав і встановив спеціальну техніку для показу 3D фільмів. Працювати заклад розпочав незаконно, адже у залі демонстрували відеофільми без дозволу правовласників,  всупереч Закону України «Про авторське право і суміжні права».

На підставі ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду працівники сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС України у Волинській області перевірили суб’єкт господарювання, в приміщенні кінотеатру провели обшук. У результаті вилучили аудіовізуальні твори, обладнання для їх трансляції,звукову систему, 3D-окуляри, ноутбук і виручені від незаконної діяльностікошти. А дії волинянина органами досудового розслідування кваліфікували за ч. 1 та ч.2 ст.176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Після закінчення досудового розслідування матеріали кримінального провадження було скеровано до суду.

Камінь-Каширський районний суд Волинської області ухвалив: угоду пропримирення, укладену між представником потерпілих та підозрюваним,затвердити. Відповідно до її умов, обвинуваченого визнано винним увчиненні злочинів, передбачених ч.1 та ч.2 ст. 176 Кримінального кодексу України. Волинянину призначено два роки позбавлення волі з конфіскацією та знищенням накопичувачів інформації, на якому були розміщені відеофільми. Остаточним своїм рішенням суд звільнив чоловіка від відбування основного покарання, встановивши один рік іспитового строку. За рішенням Феміди, грошові кошти, виручені від незаконної діяльності,передано в дохід держави.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев