На Волині загиблого воїна зустрічали на колінах

news

У Рожищі відслужили громадську панахиду за загиблим на Сході Героєм Русланом Єлізаровим. Опісля похоронна процесія вирушила до села Сокіл, де односельчани зустрічали воїна на колінах. Повідомляє Волинське агенство розслідувань. 

Тіло Руслана Єлізарова привезли на Волинь 3 грудня. Щоб вшанувати Героя на площі у Рожищі зібралися понад три сотні людей. У руках багатьох – запалені свічки, червоні гвоздики, а на очах сльози. Панахиду відслужив отець Василь Шняк.

«Хто б міг подумати, що в сучасному, цивілізованому світі нашим молодим хлопцям доведеться боротися за волю та незалежність своєї батьківщини. Ми прощаємося тут на землі із великим Героєм, який стане в один ряд з Героями Небесної сотні, з Героями нашої держави, які  завжди захищали її від ворога», – сказав священик. Він додав, що боєць у найдосконаліший спосіб показав любов до Бога та свого ближнього, бо віддав життя за своїх друзів, щоб усі могли жити спокійно.

Міський голова Рожища В’ячеслав Поліщук попросив усіх підтримати родину у складний для них час.

«Батько міг би глядіти своїх дітей, дочок видати заміж, синів поженити, сидіти і глядіти своїх внуків а той правнуків, однак життя склалося по-інакшому. Щиро дякуємо за його внесок у визволення України від загарбників, сумуємо разом з родиною. Слава Герою», – сказав рожищенський мер.

На площі люди скандували Руслану Єлізарову«Герої не вмирають!»

Після громадської панахид траурний кортеж вирушив до села Сокіл, де проживав загиблий боєць. У селах дорогою люди зустрічали його обіч дороги стоячи на колінах.

У рідному селі на колінах Героя зустріли й односельчани. Дорогу, якою рухалися автівки, встелили квітами.

Похорон Героя відбудеться завтра о 14:00.

 

0 Комментариев