На Волині випробовуватимуть новий метод лікування опорно-рухового апарата

news

Кількість демобілізованих волинян постійно зростає. Більшість із них потребують лікування та реабілітації. І за отриманням такої допомоги хлопці звертаються до спеціалістів центру реабілітації учасників АТО, що діє у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни.

Про це пише Волинська газета.

До традиційних масажів, гідро-, електро- та інших процедур додалися заняття на тренажерах. А невдовзі за сприяння благодійного фонду «Волинь-2014» у госпіталі випробують ефективність кінезотерапії.

Як розповів фундатор «Волині-2014», депутат обласної ради і знаний аграрій Валерій Діброва, у Львові вже виготовляється спеціальне обладнання вартістю 50 тис. грн.

“Але гроші ніщо порівняно з тим ефектом, який отримають колишні бійці, – зауважив Валерій Григорович. – Ця так звана підвісна терапія вкрай необхідна для спинальників, вона допомагає швидко відновити роботу опорно-рухового апарата, нормалізувати тонус м’язів – словом повернути військовослужбовців до повноцінного життя”.

А поки обладнання на стадії завершення Валерій Діброва привітав пацієнтів і лікарів госпіталю зі святом Покрови та вручив подарунковий сертифікат на комп’ютерну техніку.

0 Комментариев