На Волині відкриють меморіальну дошку Володимиру Кияну

news

11 жовтня о 12.00 у Ковелі відбудеться відкриття меморіальної дошки у ЗОШ №7 на честь загиблого в АТО випускника школи капітана Володимира Кияна, – пише “ПроКовель”.

Ковельчанин – командир мінометної роти 80-ї бригади капітан Володимир Киян загинув 3 вересня 2015 року поблизу міста Щастя Луганської області. Йому було 33 роки. Маючи досвід бойових дій в Іраку, Володимир пішов добровольцем під час першої хвилі мобілізації. До 2004 року Володимир Киян служив у Ковелі у 802-у реактивному артилерійському полку, який був розформований. Саме тоді кадровий військовий перевівся до Львова. На фронті – з квітня 2014 року. Він пройшов найжорстокіші битви в районі Луганська. Його підрозділ обороняв Луганську ТЕС. Боєць з позивним «Тайфун» був одним з кращих офіцерів, його поважали товариші, ним пишалась родина.

Указом Президента України Петра Порошенка від 5 жовтня 2015 року № 568/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі капітан Володимир Киян (посмертно) нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев