На Волині відкрили дорогу, яку чекали тридцять років

news

На Любомльщині відкрито нову лісову дорогу. Жителі с. Почапи, що на Любомльщини, до райцентру змушені були добиратися в об’їзд через села сусіднього Турійського р-ну. У п’ятницю, 20 листопада, вони нарешті дочекалися дороги, яка  значно спростить цей шлях.

Про це повідомляє Волинька газета.

Подарунок зробили лісівники ДП «Любомльське ЛГ», які проклали нову щебеневу дорогу у Чорноплеському лісництві. Її протяжність – 2,65 км. Вона сполучила Почапи з сусіднім селом Руда, відкривши шлях до міжнародної магістралі.

– Ми цієї дороги чекаємо з кінця вісімдесятих, – не приховував радощів голова Рудівської сільської ради Анатолій Дубій. – Досі до райцентру ми добиралися через Луків. Сподіваємось, завдяки їй у наше село згодому буде курсувати автобус.
Цю лісову дорогу урочисто відкрили  начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук, голова Любомльської райради Микола Сушик, депутат обласної ради Володимир Дибель, директор ДП «Любольське ЛГ” Сергій Боярчук, працівники лісгоспу.
Нова дорога слугуватиме як лісівникам, так відіграватиме і соціальну роль. Користуючись нею, жителі без проблем зможуть добиратися до вказаних сіл, скорочуючи шлях навпростець.
Цього року на Любомльщині також збудовано лісову дорогу, що веде у ліс із віддаленого села Городно, розташована на межі Головнянського і Чорноплеського лісництв. Там була вкрай болотиста місцевість. Нині шлях дає добрий доїзд до лісових масивів як працівникам державної лісової охорони, так і місцевому населенню. Зараз – добротно вкрита дорога грунтовим покривом, очищено рови з боків, зроблено міст. Таку ж дорогу зроблено і у Любомльському лісництві – із села Машів у напрямку до села Олеськ.
На всіх лісових дорогах встановлено дорожні знаки та інформаційні стенди, наочну агітацію. Вздовж доріг побудовано бесідки для відпочинку людей. Зараз загальна протяжність лісогосподарських доріг на території Любомльського лісгоспу складає 316,85 км, у тому числі з твердим покриттям – 30,65 км.  У ДП «Любомльське ЛГ» за 5 років збудовано 16 км, з них 5,2 км у цьому році.

0 Комментариев