На Волині в ДТП постаждало троє людей

news

Учора, 22 листопада, на автодорозі сполученням «Камінь-Каширський – Ковель» поблизу села Нуйно Камінь-Каширського району легковик «ВАЗ-2101» врізався у бетонний відбійник. Внаслідок автопригоди водій та двоє пасажирів транспортного засобу потрапили у лікарню.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

За кермом «ВАЗу» перебував 21-річний мешканець району. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння водій, ймовірно, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з бетонним відбійником.

Внаслідок автопригоди водій та двоє пасажирів, 19 та 27 років, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у понеділок, 21 листопада, на проспекті Соборності у Луцьку зіткнулися «Ford Sierra», «Kia Rio» та «ГАЗ 3110». Внаслідок автопригоди двоє пасажирів транспортних засобів отримали тілесні ушкодження.

PM24image001 PM162image002 PM163image003 PM771image004

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев