На Волині шукають помічників Святого Миколая

news

Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» запрошує волинян долучитися до благодійної акції «Святий Миколай іде до сиріт».

Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

Організатори акції «Святий Миколай іде до сиріт» ставлять перед собою завдання зібрати кошти, а також одяг, взуття, продукти харчування, канцтовари тощо дітям-сиротам, які проживають в інтернатах та дитячих будинках. Зібрані кошти використовуються на придбання для сирітських закладів речей першої необхідності: постільної білизни, ковдр, рушників, матраців, покривал, предметів особистої гігієни.

Варто зазначити, що минулорічною акцією було охоплено 350 дітей-сиріт. Завдяки допомозі приватних осіб, родин, студентів, організацій, підприємців, керівників та колективів підприємств, які приєдналися до благодійної ініціативи, було сформовано подарунки на суму 72 130 грн.

Цього року благодійна акція буде відбуватися в інтернатах смт. Іваничі, смт. Рожище та с. Головно (Любомльський р-н).

Для того, щоб стати помічником Святого Миколая, потрібно:

– взяти лист, який написала дитина з сиротинця до Святого Миколая та організувати адресний подарунок за цим листом;

– придбати речі або продукти харчування, які можна було б подарувати діткам (солодощі, фрукти, канцелярія, книги, іграшки, засоби гігієни, одяг, взуття, тощо);

– надати благодійну пожертву;

– стати волонтером для проведення акції.

Ознайомитися з листами та принести подарунки у Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» можна за адресою: м. Нововолинськ, вул. Св. Володимира, 3 (офіс “Карітас-Волинь”), тел. (03344) 63212, 097 144 70 89.

0 Комментариев