На Волині розпочався опалювальний сезон

news

Сьогодні, 9 жовтня, стартує опалювальний сезон у Нововолинську, а з понеділка, 12 жовтня, – у Ковелі.

Розпорядження про старт опалювального сезону у Нововолинську підписав міський голова Віктор Сапожніков. Подача теплової енергії розпочинається з центральної  міської  лікарні, дошкільних навчальних закладів та шкіл. З метою забезпечення  повноцінного опалення подається теплоносій в центральні трубопроводи житлового сектору, – повідомляє БУГ.

У розпорядчому документі наголошується керівникам підприємств, установ, організацій, ЖКО та мешканцям міста перевірити та забезпечити виконання заходів щодо утеплення будинків, приміщень, квартир, – пише сайт міськради.

Управлінню праці та соціального захисту населення  поставлено завдання провести нарахування субсидій за опалення в будинках з індивідуальним та автономним опаленням з 09  жовтня 2015р., а також  здійснити нарахування субсидій громадянам, які проживають в будинках з встановленими лічильниками обліку теплової енергії та громадянам, які проводять оплату за тепло по сезонному тарифу з дня подачі тепла згідно з інформацією КП „Нововолинськтеплокомуненерго”.

Відповідно до розпорядження міського голови затверджено оперативний штаб з координації дій, пов’язаних з роботою міського господарства в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р.

Розпочати опалювальний сезон у Ковельському районі з 12 жовтня розпорядився голова Ковельської РДА Віктор Козак, – повідомляє Kowel.com.ua.

У відповідності до розпорядження, зобов’язано керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ та організацій району, рекомендовано селищним, сільським радам розпочати опалювальний сезон для дошкільних навчальних закладів району та  стаціонарного відділенні для одиноко проживаючих в с. Облапи  з 8 жовтня 2015 року за умови пониження упродовж трьох діб осіннього періоду поточного року середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 °С.

Поряд з цим зазначено, що опалювальний сезон у житловому фонді та об’єктах соціально-культурної сфери району розпочати з 12 жовтня 2015 року

0 Комментариев