На Волині розпочалась акція «Квартира під охорону»

news

Акція триватиме із 15 до 31 березня цього року. Поліція охорони за дорученням Національної поліції України з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, проводить весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону».

Громадянам пропонують встановити охоронну сигналізацію в помешканні з 50-відсотковою знижкою на монтажні роботи, а учасникам антитерористичної операції знижка становитиме 75 відсотків, — інформує прес-служба волинської поліції.

«Відтискання пластикових вікон, виламування серцевин замка, підбір ключів – основні способи проникнення злодіїв до помешкань. Використання звичних засобів захисту не завжди достатньо для збереження майна. Однак, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину. Найефективніший спосіб вберегти майно – поставити помешкання на пультову охорону поліції охорони», — пояснює Ігор Проценко, фахівець із комунікації управління поліції охорони у Волинській області.

Скористайтесь можливістю суттєво зекономити на встановленні системи сигналізації!
Контактні телефони:
0-970-502-220 – для абонентів оператора «Київстар»;
0-730-502-220 – для абонентів оператора «Лайф»;
0-990-502-220 – для абонентів «МТС».
Дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів.
Номер «гарячої» лінії поліції охорони – 0-800-502-220 безкоштовний.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев