На Волині – ротація оперативників в АТО. ФОТО

news

Волинські міліціонери повернулися із зони АТО. На зміну їм вирушили також досвідчені розшуківці УМВС, міських і районних відділів. Хлопці вже бували у зоні АТО, тож знають завдання, які доведеться виконувати. А міліціонери, які повернулися із відрядження, зможуть декілька днів відпочити у родинному колі.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

На місці дислокації, правоохоронці нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть вулиці міст і сіл, надаватимуть допомогу місцевому населенню.

Зустрічали та проводжали групу міліціонерів у відрядження та колег зі Сходу заступник начальника – начальник кримінальної міліції УМВС України у Волинській області Олександр Балицький, начальник УКР Геннадій Єпіфанович, колеги, друзі та рідні.

“Захищати свою Вітчизну – це священний обов’язок кожного громадянина. Своїм гідним прикладом, добросовісною службою ви демонструєте вірність закону й відданість українському народу”, – з такими словами звернувся до захисників Олександр Балицький.

У храмі Святого Георгія Побідоносця їх благословили на успішну службу.

Оперативники, які прибули із східних рубежів після короткого відпочинку знову приступлять до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

0 Комментариев