На Волині протягом доби рятувальники ліквідували чотири пожежі

news

Протягом останньої доби волинські рятувальники ліквідували чотири пожежі.

Про це повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

15 серпня о 00:47 до служби порятунку надійшло повідомлення, що у місті Луцьку горить балкон на дев’ятому поверсі багатоповерхівки. На місце події у складі трьох відділень прибули працівники частини спеціальної пожежної техніки, які приборкали вогонь о 01:01.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 02:48 в селі Четверня Маневицького району трапилась пожежа цегляної літньої кухні. За викликом на допомогу прибули працівники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Маневичі та місцевої пожежної команди села Колки, які о 4:07 ліквідували вогонь.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електропроводки.

Того ж дня, о 17:03 у селі Коритниця Володимир-Волинського району зайнялася вогнем господарська будівля. Пожежу погашено до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.

Причина пожежі – встановлюється.

Також о 18:16 у селі Топільно Рожищенського району загорілася цегляна господарська будівля. Працівники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рожище приборкали вогонь о 18:47.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Рятувальники застерігають волинян від необачності та необережності у поводження з вогнем: будьте пильними у побуті та не допускайте пожеж в оселях!

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев