На Волині просять допомогти чоловікові, який втратив руку

news

Волинян просять допомогти комбайнеру з Новосілок, Миколі Климюку, який під час ремонту техніки втратив руку. Зараз збирають кошти на дороговартісне протезування. Поки що, за словами сестри постраждалого, Любові Стасюк, відгукнулися підприємці Микола Юнак, Сергій Ковальчук та Олег Борбелюк.

 

Про це пише газета “Слово правди“.

 

“Хочеться подякувати усім небайдужим людям, які відгукнулись на нашу біду, – говорить Любов Стасюк. – Коли трапилось нещастя, я стала стукати в усі двері. І за деякими з них отримала допомогу. Але цього, на жаль, мало, щоб пройти реабілітацію та протезувати брата. Тому знову звертаюсь до усіх людей з молитвою про допомогу”.

“Той жахливий день, коли, коли Миколі відірвало руку, назавжди залишиться чорним днем для усієї його родини. Подвір’я, хата, хлів, усе  було залите кров’ю, – розповідає пані Люба. – Щоб якось зупинити кровотечу, дістали лід з холодильника та приклали до рани. За лічені секунди син Ярослав вже заводив машину, і у чому були одягнені, у тому вирушили до лікарні. Коли везли Миколу. односельчани вибігали зі своїх домівок на дорогу, шоковані трагедією. Жінки плакали, а деякі чоловіки збиралися вслід за ним, щоб підтримати. Ярослав мчав на повній швидкості, оскільки кожна хвилина коштувала життя батькові. Кров хлистала по усій машині, і поки доїхали до ТМО, весь салон був залитий нею. Хірург, який оперував Миколу, після операції сказав, що ще б кілька хвилин, і вони б не встигли. Оскільки потерпілий втратив багато крові”.

“Не знаю, що тоді врятувало мого брата: чи те, що вчасно прибули, чи умілі руки хірурга, чи наші спільні молитви? Хоча тепер скажу, що все це і стало його порятунком, – розповідає Любов Стасюк. – Адже його сім’я є щиро вірить у Всевишнього. Микола завжди допомагає церкві, його дружина співає у церковному хорі. І взагалі, вони усією сім’єю ходять на богослужіння. Тож Господь змилостився над ними і врятував моєму братові життя. Хоча мене не покидає думка: за що йому таке випробування? І не тільки йому, а усім нам? Та, напевно, у Бога свої плани, яких ми не можемо знати. А може згодом і дізнаємось”.

“Не можу не згадати про людей, які підтримували Миколу. Коли тривала операція, чимало не тільки односельчан, а й колег брата з Суходіл, Ласкова приїхали до лікарні і були там доти, доки вона не завершилась. Також хлопці матеріально допомогли. Адже не секрет, що ліки коштують недешево. Тому від себе і від усієї сім’ї хочу подякувати їм.  А ще дуже прошу допомоги усіх небайдужих людей. Розумію, що кожному з нас нелегко, бо багато допомагає нашим військовим, які боронять країну на Сході. Та все ж сподіваюсь на розуміння та підтримку. І нехай усіх вас береже Господь!” – каже Любов Стасюк.

Кошти можна покласти на картку Приватбанку, № картки 5168742311820645 (Климюк Микола Іполітович) та для розрахункового рахунку 29244825509100, МФО банку 305299, ЗКПО 14360570. Контактні телефони: 098-590-13-08, 066-375-57-80 (Любов Іполитівна).

0 Комментариев