На Волині пограбували кінотеатр

news

Вночі, 19-го листопада, невідомі зловмисники розбили вікно у кабінеті директора культурно-мистецького центру та пограбували заклад. На цьому крадії не зупинилися. Вибивши ногами двері директорської, проникли у кінотеатр імені Шевченка, де винесли із каси кругленьку суму грошей.

Про це повідомляє БУГ.

Як розповіла директор КМЦ Катерина Петрович, зловмисники в її кабінеті не зачепили ні комп’ютера, ні принтера, ні дороговартісних картин. Поперевертавши папери, позривавши зі стін мистецькі твори, крадії дісталися до скриньки із грошима, які люди жертвували на потреби реабілітаційного центру воїнів АТО у Ковелі. Сума збитків – приблизно від 300-т до 500-т гривень.

“Злодії як мінімум дивні – вони розбили лише один вазон, який стояв на вікні. Усі інші – обережно поскладали в стороні. Порозривали пакунки із ручними роботами майстринь, познімали зі стін картини. Що вони шукали – можливо, сейф, як у фільмах”, – розповідає директорка.

У кінотеатрі також оргтехніка та дороге обладнання залу для демонстрації 3D – фільмів на місці. Вибивши двері у приміщення каси, грабіжники наробили рейваху та забрали готівку. Зі слів директора кінотеатру Андрія Недбала, на момент пограбування там зберігалося 3 тисячі доларів та 10-ть тисяч гривень.

“Коли мені вранці повідомили про те, що мій заклад пограбовано, я сподівався лише на те, що не забрали 3D – окуляри та апаратуру – комп’ютери та іншу техніку для демонстрації. Це б дуже вдарило по моєму бізнесові”, – каже пан Андрій.

Від ранку на місці злочину працюють міліціянти та поліція. Наразі офіційних коментарів вони не дають. Кажуть – тривають слідчі дії, йде розслідування. Основною причиною такого легкого заробітку для злодіїв міліціонери вважають повну відсутність охорони, сигналізації та навіть елементарних металевих решіток на вікнах 1-го поверху держустанови. Економія на засобах безпеки вартувала цього разу дуже дорого.

0 Комментариев