На Волині освітяни змагалися у спортивному туризмі

news

У Волинській області відбулися туристичні змагання серед працівників освіти, присвячені 75-річчю Центру туризму, спорту та екскурсій, йдеться на сайті Міністерства молоді та спорту України.

У змаганнях, які відбулись на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Сонячний», взяли участь понад 200 освітян із 18 районів та міст області, які змагалися за окремою програмою у трьох групах – працівники управлінь освіти міських рад та відділів освіти райдержадміністрацій, працівники установ та навчально-виховних закладів обласного підпорядкування та педагогічні працівники закладів освіти.

Протягом трьох днів педагоги змагались на туристській «Смузі перешкод», долали комбіновану естафету з водного та велосипедного туризму, дистанції зі спортивного орієнтування.

Використання електронної відмітки, яка застосовувалась організаторами на змаганнях, давала можливість учасникам відразу побачити свій результат та відстежувати рейтинг команди. Новинкою у програмі змагань був конкурс долікарської допомоги, який передбачав виявлення теоретичних знань, практичних вмінь надання першої медичної допомоги. Оцінювали роботу команд разом із суддями професійні лікарі швидкої медичної допомоги.

В загальному підсумку за результатами всіх випробувань переможцями серед команд працівників управлінь та відділів освіти стали відділ освіти Любомльської райдержадміністрації, другу сходинку посіли головні освітяни області – управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації і замкнули трійку лідерів управлінці відділу освіти Луцької райдержадміністрації.

Луцький педагогічний коледж став лідером у групі серед працівників установ та навчально-виховних закладів обласного підпорядкування, випередивши команду Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, які вперше брали участь у змаганнях.

Переможний кубок серед команд педагогічних працівників закладів освіти області дістався освітянам Старовижівського району, які були кращими у спортивному орієнтуванні та комбінованій естафеті з водного та велосипедного туризму. Друге місце здобула збірна команда Ківерцівського району, які найкраще проявили себе на туристській «смузі перешкод», і третіми стали вчителі міста Луцька, які на один бал випередили своїх колег з міста Ковеля.

Переможці та призери змагань отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, дипломи Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки, медалі та пам’ятні сувеніри на згадку про змагання, приурочені 75-й річниці створення Центру.

0 Комментариев