На Волині наркозалежні додумалися перетворити доступний препарат в “наркотик”. ФОТО

news

У Нововолинську по вулиці Нововолинській виявили флакончики з-під очних крапель “Тропікамід”, які наркомани використовують у своїх цілях.

 

Про це пише БУГ.

 

Все частіше на вулиці можна побачити флакончики з-під “Тропікаміду”, що валяються під ногами. За призначенням це очні краплі, вони використовуються  для розширення очного дна при діагностиці кришталика ока і операції на сітківці ока. Придбати “Тропікамід” можна в будь-якій аптеці, він продається вільно, без рецепту і коштує недорого.

“Тропікамід” набирає свою популярність серед наркоманів. У інструкції сказано, що побічні ефекти від передозування препарату – це психомоторне збудження, іноді з галюцинаціями.

“Наслідки вживання “Тропікаміду” у великих дозах дуже загрозливі для здоров’я, препарат згубно діє на організм, людина втрачає зір, який не відновлюється, не витримує світла, відчувається біль в очах. Страждають внутрішні органи, виникають гнійно-некротичні ураження шкіри, м’язів, внутрішніх органів. В подальшому у такого наркомана виникають епілептичні напади, він страждає від нестерпного болю у м’язах, суглобах, він відчуває страшенний головний біль, порушується пам’ять, швидко втрачає вагу, виникає відшарування м’яких тканин від кісток. Вживання цього препарату швидко призводить до деградації та хронічних психозів. Незворотні зміни в організмі виникають за декілька місяців. Середня тривалість життя наркомана до двох років”, – зазначає лікар-нарколог Микола Кривоносов.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев