На Волині “накрили” прибутковий, але незаконний бізнес

news

Доволі прибутковий, однак незаконний «бізнес» розпочав житель Ковеля. Втім незаконну діяльність чоловіка припинили правоохоронці, які затримали продавця амфетаміну «на гарячому».

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

У раніше судимого за вимагання та шахрайство ковельчанина джерелом доходу стала торгівля психотропами. У торгівлі «бізнесмен» налагодив просту та легку схему: купував амфетамін за однією ціною, а продавав за іншою.

Придбавши психотроп за ціною 250 гривень «за дозу», у невстановленоїособи (матеріали щодо неї виділені в окреме кримінальне провадження), спритник збував товар клієнтам за ціною вже 300 гривень «за дозу». Таким чином, за кожну оборудку волинянин отримував по 50 гривень чистого прибутку.

Правоохоронці затримали наркозбувача під час оперативної закупки, коли зловмисник реалізував 0, 0798 грами амфетаміну. В момент затримання правоохоронці вилучили в нього ще 0, 0188 грами психотропного порошку.

Під час судового розгляду провадження між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, яку Ковельський міськрайоннийсуд Волинської області затвердив. Відповідно до її умов, за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, наркоторговцеві присуджено чотири роки позбавлення волі з конфіскацією 1/2 частки майна, що є його власністю.

0 Комментариев