На Волині начальники попалися на підробці документів

news

Начальник Волинської геологічної експедиції та начальник партії відомства підробили документ щодо проведення геологорозвідувальних робіт із пошуку міді. На ці роботи вони нібито витратили аж 237,905 тисячі гривень.

Про це пише Під прицілом.

 

Так, посадовці склали і підписали акт про те, що вони буцімто проводили геологічну розвідку, що потягло за собою витрати в сумі 237,905 тисячі гривень. Утім, під час позапланової ревізії виявили, що насправді вищезгаданих робіт не проводили, а кошти виділили дарма.

Тож за результатами перевірки Ковельська міжрайонна прокуратура відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України – службове підроблення.

Під час слідства обоє обвинувачених зізналися, що вони справді підробили документ, покаялися і навіть допомогли слідству розкрити злочин.

Вони разом із правоохоронцями добровільно виїжджали на місце проведення робіт, надавали їм усі необхідні документи та пояснення. Крім цього, чоловіки не лише відшкодували завдані збитки, а й все-таки виконали геологічну розвідку щодо пошуку покладів міді.

Тож підсудні просили Феміду закрити кримінальне провадження та звільнити їх від відбування покарання у зв’язку з дійовим каяттям. Таку ж позицію підтримував і адвокат обвинувачених.

Та навіть не зважаючи на те, що прокуратура заперечувала проти задоволення заяви обвинувачених, Ковельський міськрайонний суд ухвалив закрити провадження та звільнити їх від відбування покарання.

Однак прокуратура все ж таки наполягає на тому, аби винні були покарані і подала апеляційну скаргу. Нині провадження скерували до Апеляційного суду і незабаром буде вирішуватися питання щодо задоволення скарги, або ж залишення ухвали суду та інстанції в силі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев