На Волині квартирантам проводять інструктажі

news

ПАТ «Волиньгаз» запрошує на безкоштовні інструктажі мешканців орендованого житла.

Про це повідомляють у прес-службі ПАТ “Волиньгаз”.

З початком опалювального сезону підвищується ймовірність аварійних ситуацій через порушення правил безпечного користування газовими приладами в оселі. Господарі не завжди усвідомлюють, що самовільна заміна, переобладнання чи ремонт газових приладів може призвести до вибуху та руйнування будинку, а обігрівання приміщення газовою плитою часто закінчується отруєнням чадним газом.

«Згідно законодавства, люди, які заселяються у нові помешкання, мають проходити відповідні інструктажі у місцевих газових господарствах. Однак, власники житла,  які повинні слідкувати за виконанням цієї норми, не завжди роблять це під час заселення», – сказав перший заступник голови правління – головний інженер «Волиньгазу» Сергій Галянт.

Найважливіше проінструктувати студентів із негазифікованих сіл Волині, які восени переїжджають до міста на навчання та оселяються у нових помешканнях. Саме вони є однією із головних груп ризику, коли йдеться про газову безпеку в житлових приміщеннях. Однак, цього року лише 410 студентів пройшли відповідні інструктажі.

Аби сусідство із новими квартирантами не перетворилось у трагедію, власники помешкань в першу чергу повинні подумати про безпеку та скерувати квартиронаймачів для проходження інструктажів, які відбуваються з понеділка по п’ятницю за адресою:

м. Луцьк, вул. Івана Франка, 12.

Графік проведення інструктажів:
Понеділок: 10.00; 12.00; 16.00. Вівторок: 10.00; 12.00; 16.00. Середа: 11.00; 15.00; 16.00. Четвер: 10.00; 12.00; 16.00. П’ятниця: 10.00; 12.00; 16.00.

Кожен квартирант, який пройде інструктаж у газовому господарстві отримає пам’ятку та відповідне посвідчення.

0 Комментариев