На Волині кілька днів не можуть погасити пожежу. ФОТО

Ще з п’ятниці, 16 вересня, на сільгоспугіддях, що неподалік с. Городок Маневицького р-ну, лісівники та рятувальники спільно намагаються спинити пожежу. Причиною загоряння стало спалювання громадянами сільськогосподарських відходів.
Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.
У зв’язку з погодними умовами – надворі сухо, спостерігаються пориви вітру – пожежу досі не вдалося локалізувати. Загоряння виникають у нових місцях. Загалом вогнем охопило понад 1 га території. Горять сільськогосподарські землі, пасовища. Найближча точка до лісу – в межах 100 метрів. Проблемним є те, що доступ до води від місця загоряння – за 400 метрів.
На місці чергують групи мобільної рейдової бригади та державної лісової охорони ДП «Городоцьке лісове господарство» та маневицького відділу ДСНС. Залучена також пожежна машина із місцевого торфобрикетного заводу. Щоб уникнути загорянь лісу, лісівники прокопали мінсмуги.
Нині ситуація контрольована.
Автор статті: Наталя Хвесик