На Волині госпіталізували 22 людей після святкування весілля

news

Двадцять дві особи опинилися на лікарняних ліжках після весілля у Волинської області.

Про це повідомляють Волинські новини.
У селі Бодячів, Ківерцівського району, Волинської області зареєстровано спалах гострої кишкові інфекції в побуті серед осіб, які 29 серпня святкували весілля. Перелік населених пунктів долучених до спалаху – запрошені на весілля з сіл Бодячів, Дідовичи, Човниця Ківерцівського району, міста Ківерці.

Про це повідомила працівник сектору доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю головного управління у Волинській області Державної санітарно-епідеміологічної служби України Світлана Омельчук.

Постраждалі почали звертатися до лікарів із скаргами на болі та підвищеною температурою тіла (до 38-39 градусів С). Нині зафіксовано 22 постраждалі особи, серед них 8 дітей до 15 років.

Усіх захворілих з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція», «гострий гастроентероколіт» у стані середньої важкості було госпіталізовано до інфекційного відділення КЗ «Ківерцівське територіальне медичне об’єднання». Медична допомога надається в необхідному обсязі.

Для встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації працівниками Держсанепідслужби проведено санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання. Для лабораторних досліджень відібрано 23 проби харчових продуктів, 30 змивів, 1 проба питної води. Обстежено 10 контактних осіб, дослідження тривають.

В осередках захворювань проведено заключну дезінфекцію, за контактними встановлено медичне спостереження.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев