На Волині для школярів облаштували автомістечко. ФОТО. ВІДЕО

news

Аби школярі могли краще засвоїти «дорожню абетку» та відчути себе справжніми учасниками дорожнього руху на території НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія» облаштували автомістечко.

Про це повідомляє УМВС України у Волинській області.

“Ми давно мріяли саме про таке містечко. Тут є усе необхідне для навчання дітей – і дорожні знаки, й розмітка. Допомагали нам в організації автомістечка інспектори з управління ДАІ Волині. Сподіваюся, що завдяки наочному вивченню дітьми правил дорожнього руху, аварійних ситуацій на волинських автошляхах поменшає”, – каже директор навчального закладу Людмила Кацевич.

Окрім презентації автомістечка, школярам показали виставу про Правила дорожнього руху.

“Надзвичайно важливо, аби діти ще змалку орієнтувалися у складних дорожніх ситуаціях і робили лише правильні кроки. А завдання дорослих – допомагати їм у цьому та показувати лише хороший приклад”, – розповів старший інспектор відділу УДАІ УМВС України у Волинській області Ілля Яциняк.

Насамкінець, державтоінспектори продемонстрували школярам автомобіль для оформлення дорожньо-транспортних пригод та подарували плакати із основними правилами безпеки на дорозі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев