На Волині дитину покусав бійцівський пес

news

У селі Шклінь бійцівський собака напав на 9-річного хлопчика. Тварина накинулася на дитину й понівечила півобличчя та інші частини тіла. Із численними травмами школяр потрапив до реанімації обласної дитячої лікарні.

Про це повідомляє НТН.

9-річний Андрій саме повертався додому з крамниці. Несподівано краєм ока хлопчик побачив якусь тінь, а вже наступної миті закричав від нестерпного болю. В обличчя малому вчепився величезний собака.

“Вона бігла, вона перебігла і на мене наскочила на лице. Я вставав, а вона мене назад кидала на землю”, – розповів постраждалий Андрій Гомелев.

“Там вибіг мій чоловік з братом, вже син йшов додому. Там підбігла кума – він весь був в крові, відірване вухо, щока розірвана. Він прибіг додому. Мій чоловік викликав швидку допомогу”, – каже мама постраждалого Світлана Гомелева.

Закривавлену дитину, не чекаючи швидкої, до районної лікарні, відвіз власник собаки. Проте, зважаючи на тяжкі травми, Андрійка направили в травмпункт обласної дитячої лікарні.

“Голова, область шиї, вуха – були рвані рани, була накладена асептична пов’язка, після поступлення підняли за 10 хв в операційну, з операційної було госпіталізовано в реанімаційне відділення. Після того вона добу пробула в реанімації, її підняли в ортопедичне травматологічне відділення”, – розповідає Яна Рижко, педіатр Волинської обласної дитячої лікарні.

Жителі села Шклінь не приховують обурення: вже не вперше агресивний пітбультер’єр, що бігає вулицями без нагляду, нападає на людей і тварин. Та господар не реагував на численні скарги сусідів.

Налякані батьки тепер бояться відпускати своїх дітей за подвір’я без нагляду. Та найбільше людей шокує цинічне ставлення до трагедії власника пітбуля.

“Після того він пішов на футбол, а не поїхав сидіти біля дитини – може треба якусь копійку”, – каже Іван Карпюк, Шкліньський сільський голова.

Після того, як стан Андрія стабілізувався, його батьки попросили направлення на пластичну операцію до столиці, аби медики спробували відновити вушну раковину хлопця. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження, нині вони вивчають всі обставини інциденту.

0 Комментариев