На Волині через звірське вбивство у місті хочуть цілодобовий відеонагляд або поліцію

news

У Ковелі пропонують створити муніципальну поліцію або ж зробити цілодобовий відеонагляд на вулицях міста через вбивство 20-річної дівчини.

Про це повідомив кандидат в мери Ковеля Сергій Кошарук у Facebook.

«Ковель приголомшений диким злочином: молода дівчина не повернулася додому, її по-звірськи вбили у мирному місті. Важко тут щось коментувати, але відповідальність за це вбивство – на нас усіх і завдання міської влади зробити місто безпечним», ‒ йдеться у повідомленні.

Кошарук написав, що мав зустріч із головним ковельським міліціонером Іваном Тусем щодо цього. Той підтвердив, що Ковель недостатньо освітлений навіть в людних місцях.

«Думаю, на користь Ковелю піде створення муніципальної поліції, адже в концепції реформи децентралізації йде мова про спроможність громади подбати про свою безпеку. Сьогодні зустрівся з очільником ковельської міліції полковником Іваном Тусем, який підтвердив: Ковель недостатньо освітлений навіть в людних місцях, де також треба встановити сучасні камери для відеоспостереження. Тусь каже, що наявність відеонагляду вже сама по собі зупиняє чималу кількість злочинів. Відеореєстратори ‒ це важлива і, головне, доступна технологія, яка дозволить жителям почувати себе безпечніше», ‒ пише Кошарук.

Нагадаємо, у Ковелі в лісозмузі знайшли тіло 20-літньої дівчини із колото-рiзаними ранами шиї та тулуба, а пізніше міліція встановила особу підозрюваного.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев