На Волині бібліотекар відмовилася взяти подарунок від кандидата в депутати. ФОТО

news

На Волині кандидат у депутати до Волинської обласної ради від політичної партії «Наш край» Богдан Колісник здійснював агітацію у Маневицькій загальноосвітній школі №2 та роздавав подарунки. Такий факт зафіксували 20 жовтня.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

Кандидат у депутати до Волинської обласної ради від політичної партії «Наш край» Богдан Колісник 20 жовтня організував зустріч з педагогічним колективом у приміщенні Маневицької загальноосвітньої школи №2, під час якої закликав вчителів підтримати відповідну політичну силу на виборах. Крім того, на столах у приміщенні, де відбувалась зустріч, спостерігач ОПОРИ зафіксував друковані агітаційні матеріали з вихідними даними у вигляді «Пам’ятки свідомого виборця» з логотипом політичної партії «Наш край» та агітаційний плакат із зображенням кандидата та гаслом: «Розвиток Волині – наша робота!».

Zustrich u shkoli

Agitacijnyj material zafiksovanyj u shkoli 2

Відповідно до п. 5, ч. 9, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Під час агітаційного заходу Богдан Колісник зробив спробу подарувати керівнику шкільної бібліотеки Анні Фомін кількадесят книг, однак, бібліотекар від такого подарунку відмовилась.

Podarunky vid kandydata

«Якщо кандидат не може подарувати шкільній бібліотеці книги, бо це кримінал, то прошу цей подарунок забрати. Я такий подарунок не візьму, я відмовляюсь від книг», – заявила Анна Фомін.

Відповідно до ч. 4, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

У розмові зі спостерігачем ОПОРИ кандидат розповів, що ніяких договорів про оренду шкільного приміщення для проведення даної зустрічі укладено не було.

Зазначимо також, що Громадянській мережі ОПОРА не вдалось взяти коментар щодо організованого заходу у директора Маневицької загальноосвітньої школи №2.

Відповідно до ч. 3, Ст. 55 Закону України «Про місцеві вибори» місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право на договірній основі за рахунок коштів власного виборчого фонду орендувати будинки і приміщення усіх форм власності для проведення зборів, мітингів, дебатів, дискусій та інших публічних заходів передвиборної агітації.

0 Комментариев