На Волині активісти виступили проти рейдерського захоплення заводу. ФОТО. ВІДЕО

news

13 жовтня приблизно о пів на 16-ту біля Нововолинського олійно-жирового заводу зібрались представники Цивільного Корпусу “Азов”, які під націоналістичні гасла почали акцію протесту проти рейдерського захоплення підприємства.

Про це повідомляє БУГ.

Біля заводу зупинились два пасажирські автобуси. Хлопці в масках пробралися на територію підприємства, вибивши огорожу. Вхід на завод заблокували. Працівники покинули робочі місця. Прибув директор олійно-жирового.

О 16:40 на місце події прибули ліквідатор з адвокатом. Повідомили, що серед чоловіків в масках – колишні спецназівці, які відбували службу в зоні АТО. На завод приїхав також начальник охорони.

Як стало відомо, у програму Цивільного Корпусу “Азов” не було включено захоплення території олійно-жирового заводу.

Після трьохгодинного перебування “активістів” на території Нововолинського олійно-жирового заводу, до підприємства під’їхало два автобуси і люди у формі, організовано покинули приміщення.

На територію заводу, поспілкуватися із людьми у формі, заходили представники від міського осередку в Нововолинську ЦК “Азов”. Після перебування на підприємстві, представники ЦК “Азов” повідомили, що їх людей на олійно-жировому заводі немає. Також, що ЦК “Азов” лише організовував мітинг біля території заводу і на територію зайшов лише після того як підприємство зайняли люди у формі. Зокрема, бійці ЦК “Азов”, за словами представників, на території заводу перебували кілька хвилин і покинули підприємство.

Наразі, не відомо звідки приїхали “активісти”, але буквально за кілька хвилин організовано під’їхало два автобуси та люди у формі покинули підприємство. На запитання журналіста “Що трапилося?” людина у балаклаві сказала: “Все буде добре, підприємство працюватиме та люди отримуватимуть зарплату”.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ЦИВІЛЬНОГО КОРПУСУ «АЗОВ» ВОЛИНЬ ЩОДО ПОДІЙ НА ОЛІЙНО-ЖИРОВОМУ ЗАВОДІ У НОВОВОЛИНСЬКУ.
Активісти Цивільного Корпусу «АЗОВ» Нововолинськ отримали інформацію від працівників, що завод було захоплено невідомими особами.
Активісти ЦК «АЗОВ» Нововолинськ прибули, аби перевірити достовірність інформації та з’ясувати обставини конфлікту.
Через деякий час під’їхали автобуси з невідомими особами в масках, які здійснили проникнення на територію заводу.
Ситуація, що склалася, є конфліктом двох комерційних сторін, до яких Цивільний Корпус «АЗОВ» немає жодного відношення.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев