На луцькій автозаправці спалахнуло авто

news

Вчора обідньої пори до «Служби 101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Героїв УПА обласного центру. На виїзді із автозаправної станції загорівся легковий автомобіль.

Деталі надзвичайної ситуації телефоном повідомив речник головного управління Держслужби із надзвичайних ситуацій в області Володимир Нестеров, — передає Волинська регіональна дирекція НТУ.

– За викликом до місця пригоди було направлено два пожежних автомобілі. Рятувальники прибули за кілька хвилин і одразу почали розгортання. Для недопущення перекидання вогню на сусідні споруди й на саму автозаправну станцію подали два спеціальних пожежних стволи: один водяний, а другий для гасіння загорання повітряно-механічною піною.

Пожежа була швидко ліквідована. Причина загорання й розмір завданих збитків встановлюються спеціальною комісією. Попередньо причиною пожежі розглядається несправність або неправильний монтаж газобалонної установки на автомобілі.

Рятувальники просять власників автомобілів не нехтувати безпекою і в разі потреби монтажу такої системи звертатися до фахівців, які мають сертифікати якості обладнання, відповідні ліцензії, а також досвід роботи і позитивні рекомендації.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев