МЗС України відреагувало на заяву президента Польщі: українські воїни не є загрозою для Європи

news

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяву президента Польщі Анджея Дуди щодо потенційних загроз для безпеки Європи після повернення українських військових з фронту.

Речник МЗС Георгій Тихий заявив, що Україна не погоджується з таким представленням українських воїнів. За його словами, українські захисники не є загрозою для безпеки Європи, а, навпаки, забезпечують її стабільність, борючись за незалежність і свободу не тільки України, але й всієї Європи.

«Ми не погоджуємося з представленням українських воїнів, які сьогодні ризикують життям, захищаючи Європу від російської навали, як нібито потенційної загрози для європейської безпеки», – заявив Тихий.

Він також зазначив, що з 2014 року сотні тисяч українців брали участь у бойових діях, але зростання злочинності чи загрози для Польщі та Європи не спостерігалося. «Українські воїни та ветерани не є загрозою, а навпаки – гарантією безпеки для України, Польщі та всієї Європи», – підкреслив він.

Тихий додав, що з початку російської агресії Україна активно працює над адаптацією, соціалізацією та інтеграцією військових і розраховує на подальшу підтримку партнерів у цьому процесі. Він також подякував Польщі за значну допомогу Україні, а також особисто президенту Дуді за його послідовну підтримку та заклики до партнерів щодо посилення допомоги українській державі.

Нагадаємо, раніше, 3 лютого, в інтерв’ю Financial Times президент Польщі Анджей Дуда висловив занепокоєння, що після завершення бойових дій злочинність може поширитися з України до Польщі, а також вплинути на Західну Європу та США. Він зазначив:

«Уявіть собі ситуацію, коли тисячі людей з фронту повертаються додому. Ті люди, які воюють з Росією, багато з них матимуть психічні проблеми. Згадайте часи, коли розпався Радянський Союз, і наскільки сильно зріс рівень організованої злочинності в Західній Європі, а також у США».

Джерело: https://glavred.net/

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев