Мер Луцька поїхав підписувати угоду з німцями

news

4-7 вересня офіційна делегація на чолі з Луцьким міським головою Миколою Романюком перебуває в Краї Ліппе (Німеччина) з метою підписання Угоди про партнерство.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Співпраця в рамках цієї угоди передбачає розвиток та зміцнення співробітництва між мешканцями краю Ліппе та міста Луцьк, сприяння подоланню стереотипів через взаємне пізнання стилю життя, культури, історії і традицій, а також форм економічної та соціальної діяльності, встановлення співпраці у сфері освіти, підтримку реалізації спортивних, культурних проектів.

Крім того, планується приділити особливу увагу налагодженню зв’язків у сфері молодіжної політики через організацію наукових стажувань та професійних навчань, культурних обмінів. Серед поважних гостей під час підписання Угоди про партнерство поміж Краєм Ліппе та Луцьком буде присутній Надзвичайний і Повноважний Посол України у Федеративній Республіці Німеччина Андрій Мельник.

Під час перебування делегації з Луцька у Німеччині відбуватимуться урочистості з нагоди Днів Краю Ліппе. Заходи також відвідають делегації з міст-партнерів Краю Ліппе – Каунаса (Литва) та Ходжєжа (Польща). Від української сторони виступатимуть народний артист України Василь Чепелюк та народний аматорський оркестр народних інструментів «Волинянка». Культурний та туристичний потенціал Луцька буде представлено виставковим стендом, що функціонуватиме під час святкувань.

Нагадаємо, що співробітництво поміж Краєм Ліппе та Луцьком розпочалася уже давно, завдячуючи голові спілки «Мости в Україну» Карлу-Герману Крогу, який у 1998 році організував перше стажування волинських студентів в установах, банках та на підприємствах Краю Ліппе. У листопаді 2014 року співпраця поміж Луцьком та Краєм Ліппе була закріплена підписанням Меморандуму про співпрацю.

0 Комментариев