Медики рекомендують волинянам зробити щеплення

news

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Волинській області наразі відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Про це повідомляє ВОДТРК.

Показники захворюваності не перевищують епідемічного порогу в жодному районі, інформує головне управління Держсанепідемслужби в області. МОЗ України та Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозують, що 2015–2016 року на території України циркулюватимуть три штами вірусів грипу: типу A H1N1(Каліфорнія), типу A H3N2 (Швейцарія) і типу В (Пхукет)-2013. Тож, уже сьогодні медики радять подбати про своє здоров’я, аби уникнути застуди.

Найефективнішою профілактикою досі лишається щеплення. Найкращий час для вакцинації – жовтень – листопад. Втім, зробити це можна впродовж усього сезону.

Лікарі також розробили рекомендації, як зменшити ризик зараження. Необхідно регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання. Не забувати про чистоту рук, дбати про повноцінне харчування. Недосипання, перевтома, переохолодження знижують опірність організму, що в свою чергу збільшує ризик захворювання. Додатково можна приймати аскорбінову кислоту та полівітаміни, які сприяють підвищенню опірності організму. Найбільша кількість вітаміну С міститься в квашеній капусті, журавлині, лимонах, ківі, мандаринах, апельсинах, грейпфрутах. Якщо з’явились ознаки хвороби, необхідно залишитися вдома та викликати лікаря.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев