Луцьку владу просять звернути увагу на “накручених” переможців конкурсу громадських інціатив

news

Активісти вимагають, щоб Луцька міська рада переглянула результати конкурсу громадських інціатив, який відбувався нещодавно. Копія відповідного звернення від “Патріотів України” надійшла нам учора на редакційну пошту. Текст звернення подаємо без змін.

“Відкритий лист-звернення до мера та депутатів Луцької міськради

Микола Ярославович та депутати Луцької міської ради !

Ми, жителі Луцька, що небайдужі до справ і життя нашого міста, прочитавши відповідь, яку надав секретар міськради Григоренко С. на сайті  http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/sekretar-miskoyi-rady-sergiy-grygorenko-lucka-miska-rada-ne-skasovuvatyme-rezultativ на наш лист, опублікований на  http://ar.volyn.ua/20150901-mera-lutska-prosyat-skasuvaty-rezultaty-konkursu-hromadskyh-initsiatyv/ не можемо мовчати і погодитись з тим, що написано.

Про який популізм і конструктивізм йде мова?

Ми заявляємо, що ні до якої політичної сили не належимо і висловлюємо лише інтереси учасників конкурсу громадських ініціатив, тобто простих людей, які витрачали свій час і мали бажання покращити наше місто. Ми звернулись до Вас з надією, що ви прислухаєтесь до громади і щось зміните у цьому несправедливому голосуванні. Та ваше небажання скасувати результати є відповіддю на всі наші запитання.

„Популізм – це загравання політиків та політичних сил із масами, гра на їхніх труднощах та обіцянки надзвичайних успіхів у вирішенні проблем людей у разі приходу до влади. ”

Ви зараз при владі, отже популізм ми бачимо з вашої сторони.

Ви не захотіли вислухати побажання авторів проектів під час оголошення переможців, ви ж знову не хочете нас почути.

Своїм попереднім листом-зверненням ми намагались донести до людей  і до вас правду про результати голосування, показати: хто і скільки накрутив, і аж ніяк не пропіарити якусь політичну партію.

Ви ж своєю відповіддю підтвердили, що зацікавлені у такому голосуванні і підтримуєте тих, хто накрутив. У вас тільки слова, що все враховано. У нас – більше 100 сторінок з фотографіями цифр, які ви ж висвітлювали онлайн у процесі голосування.

До чого тут: „Ми скасували голоси з-за кордону”? Хіба не мають право голосу українці, які тимчасово перебувають на навчанні, роботі чи відпочинку за межами міста, а рідним вважають свій Луцьк?

Коли ми вам писали вперше, то мали ще краплю надії на справедливість. Та ваша відповідь поставила всі крапки у наших питаннях.

Чому Ви не скасували голоси найбільш „накручених” переможців? Тому, що вам це вигідно. Ви ж самі сприяли цьому „шоу” і ви явно хотіли пошити всіх в дурні. Та не вийшло. Ваш піар на вибори спрацював проти вас.

І який же цинізм потрібно мати, щоб ще надсилати нам листи з подякою і словами „Ваша ініціатива не набрала достатньої кількості голосів для її реалізації.” А як же вона набере, коли ви „своїх” пропихаєте, а нам голоси знімаєте?

З ваших слів: „Конкурс пройшов успішно”. Звичайно успішно для крутіїв.

Невже реально можна так голосувати ? (зміна голосів згідно скріншотів):

Де це взяла Іванова Л.В. більше 1000 людей, щоб за годину 21.08 з 324 голосів підскочити до 1350 ???  Або  вночі з 22.08 на  23.08 з 1562  до 1653 ???

А тут напевно Бут-Гусаїм В.А. нічний фестиваль провів за півгодини:

22.08 о 23.17  –  394 голоси, а вже о 23.59 – 653.   Тоді вони вдень знову сплять і з 23.08 з 697 голосів на 6 ранку 24.08. мають вже 911. Звідки ???

Тепер погляньте, як якісно по двох проектах створював новий простір Лавренюк П.П. для дитячої радості. 21.08 о 16.05 – 582 голоси. Та вже через годину о 17.05 –  1162 голоси. Був в лідерах та неспалось, крутив і далі по сотні кілька ночей підряд. Гарно постарався. Приз у 90 тис .грн. цього вартий !?

Та Іванов А.А. мабуть особливо в пошані, бо у багатьох голоси зменшувались, а цей проект – не чіпали.  За ніч 19.08. з 149 голосів набігло 228, а вже на 13 год. – 314. Ще ніч з 21.08 о 23.01 год. – 669, а вже о 7.02 – 873 голоси.

Тут чудово видно яких стахановців ви визнали переможцями.

У всьому цивілізованому світі дискредитують учасників за нечесність у змаганнях. У нас в Луцьку – нагороджують.

То при чому ж тут ми, учасники і автори конкурсу до піару, який ви самі собі зробили?

Можна ж залишити переможцями всі проекти на благо Луцька, а „накручені” – скасувати? Це біля 200 тис. грн. Можна ж ці кошти розподілити на кожен проект. Хоча б по 5 тис. грн. і то б людям було радісно. На цю суму і дерева, і лавочки, і смітники можна купити чи гойдалку невелику для діток встановити.  Ви б людей зацікавили та стимулювали і дійсно показали, що влада не байдужа до їх ініціатив. Або, навіть, віддати ці гроші на потреби АТО чи лікування хворих дітей.

Та ні ж бо, вам так не вигідно і ви результати залишаєте. Ваша відповідь ще раз підкреслює, яка „Луцька міська рада є відкритою та прозорою у своїй діяльності”. Та не спішіть тратити бюджетні кошти. Ми продовжуватимемо шукати справедливості. Ви нас розчарували.

P.S.  Микола Ярославович, можливо без вашого відома за вашою спиною деякі „політикани” з вашого оточення роблять для себе передвиборчу платформу …

 

 

 

0 Комментариев