Луцький мер підписав угоду про співробітництво з німцями. ФОТО

news

6 вересня у місті Детмольд (Німеччина) Луцький міський голова Микола Романюк та Лантрат краю Ліппе підписали Угоду про партнерство між містом Луцьк та краєм Ліппе (Німеччина).

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

Співпраця в рамках цієї угоди передбачає розвиток та зміцнення співробітництва між мешканцями краю Ліппе та міста Луцьк, сприяння подоланню стереотипів через взаємне пізнання стилю життя, культури, історії і традицій, а також форм економічної та соціальної діяльності, встановлення співпраці у сфері освіти, соціальної політики, охорони здоров’я, екології, підтримку реалізації спортивних, культурних проектів.

Крім того, планується приділити особливу увагу налагодженню контактів у сфері молодіжної політики через організацію наукових стажувань та професійних навчань, культурних обмінів. Серед поважних гостей під час церемонії підписання Угоди про партнерство поміж Краєм Ліппе та Луцьком були присутні: голова Комітету в міжнародних справах Європейського парламенту Ельмар Брок, голова спілки “Мости в Україну” Карл-Герман Крог, керівник Відділення Посольства України у Бонні, мери міст краю Ліппе, члени Ландтагу краю Ліппе (законодавчого органу краю), а також делегації з міст Ходжєж (Польща) та Каунас (Литовська Республіка).

Під час своєї урочистої промови лантрат краю Ліппе Фрідель Гойвінкель зазначив важливість підписання угоди про партнерство між Ліппе та Луцьком, особливо зважаючи на нову геополітичну ситуацію в Європі. Крім того, він наголосив, що підписання документу було одноголосно підтримано членами Ландтагу краю Ліппе. Міський голова Микола Романюк зазначив натомість, що до цього історичного моменту ми йшли більше 20 років, адже, дякуючи голові спілки “Мости в Україну” Карлу-Герману Крогу, співпраця між Луцьком та Ліппе триває вже досить довго.

     

0 Комментариев