Луцькі школярі спробували себе у ролі депутатів

news

Сьогодні, 7 грудня, у сесійному залі Луцької міської ради була жвава атмосфера.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, приблизно тридцять учнів 9-11-х класів ЗОШ №1 завітали в міськраду, щоб ознайомитися з її роботою.

Школярі мали змогу спробувати себе у ролі депутатів. Все відбувалося доволі правдоподібно. Насамперед, учням вручили справжні депутатські картки для голосування і провели у сесійну залу. По тому, секретар міської ради Юлія Вусенко та спеціаліст Відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Наталія Хмель розповіли екскурсантам про повноваження депутатів та технічніі моменти роботи у сесійній залі.

Після цього потенційні депутати зареєструвалися та шляхом електронного голосування обрали голову і заступника, котрі за допомогою працівників міської ради вели умовне засідання.

На порядок денний юні «депутати» винесли проблему, яка мабуть, існує у кожній школі — обов’язковість носіння шкільної форми. Дехто з «обранців» запропонував відминити шкільну форму. Проте, директори шкіл можуть лишатися спокійними, адже більшість тимчасових депутатів не підтримали пропозиції.

Як годиться, завершилося засідання звучанням Гімну. Опісля, учнів познайомили з роботою ЦНАП. Директор Департаменту Лариса Карп’як провела екскурсію устаноновою та запросила школярів скористатися послугами центру, коли вони отримуватимуть паспорт.

Школярі лишилися задоволені екскурсією. Багато з них зізналися, що задумуються над тим, що, досягнувши відповідного віку, спробують себе у ролі народного обранця.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев