Лучани викрадали людей

news

Тепер їх судитимуть.

Судитимуть п’ятьох лучан, які навесні викрали трьох людей, аби заволодіти їхнім майном.

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення п’ятьма лучанами за попередньою змовою незаконного позбавлення волі, катування, вимагання із застосуванням насильства, розбоїв, крадіжок та незаконного заволодіння транспортним засобом.

Зловмисники, серед яких і такі, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, увечері 11 березня 2018 року напали на чоловіка в одному з гаражних кооперативів Луцька, побили його битою та металевою трубою, відібрали банківські картки й автомобілем потерпілого вирушили у село Забороль Луцького району. Дорогою вони “вибили” з жертви пін-коди до карток і зняли у банкоматі 14500 грн. У подальшому нападники відібрали у потерпілого ще грошові кошти в різній валюті та зняли кошти з іншої картки, завдавши потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму понад 276 тис. грн. 

16 березня 2018 року напали на одного з громадян у його власному помешканні в будинку на вулиці Кравчука у Луцьку, жорстоко побили та заволоділи двома мобільними телефонами. Потім, розбивши скло в його авто, викрали звідти гаманець із понад 5 тис. грн., самого ж потерпілого завезли у село Забороль, де помістили у підвал.

Іншого потерпілого нападники викрали біля під’їзду будинку на вулиці Ветеранів в обласному центрі та, заволодівши його автомобілем, також доправили в село Забороль. Дорогою у потерпілого, якого теж били молотком та битою, відібрали гроші, ювелірні прикраси, телефони та ключі від квартири та будинку. 

У підвалі в Заборолі чоловіка знову продовжували бити й навіть погрожували вбити, приставляючи до скроні пістолет. 
Таким чином, зловмисники вимагали передати їм автомобіль, квартиру, грошові кошти у сумі 5000 доларів США.

Звільнили потерпілих завдяки скоординованим діям працівників Луцького відділу поліції ГУ НП України в області увечері 17 березня 2018 року.
Невдовзі усі нападники постануть перед судом, який і визначить їм міру покарання.

Прес-служба прокуратури області

Автор статті: Ясинчук Марія

0 Комментариев