Лучанам розповіли, де на Волині найбільше порушень у тендерах

news

Серед усіх міст Волинської області найбільшим порушником державних закупівель є місто Ковель. Про це 20 серпня під час прес-конференції розповів керівник проекту «Тендер і злочин» Мирослав Сімка

Організація «Тендер і злочин» здійснює перевірку тендерних закупівель п’яти західних областей України. Протягом двох останніх місяців «тендерні ревізори» перевіряли і ситуацію у Волинській області.  За словами Мирослава Сімки, «проблемними» на Волині є 18 закупівель на загальну суму 17.9 мільйона гривень. «Це забагато як для вашої області», – зауважив спеціаліст по закупівлях.

Керівник проекту зауважив, що найбільше порушень серед волинських міст виявили у Ковелі, де тендерні зловживання сягнули позначки у 13 мільйонів гривень. «Це місто у вас виділяється. Та і взагалі у вас в області все дуже по-домашньому. Ситуація з тендерними закупівлями нагадує, як то кажуть, «свій до свого по своє», – зауважив борець із економічними злочинами. Чоловік звернув увагу присутніх і на те, що правоохоронні та контролюючі органи майже не реагують на такі порушення.

0 Комментариев