Льовочкін назвав екс-міністра Захарченка брехуном

news

Повідомляє gazeta.ua

Депутат від “Опозиційного блоку” Сергій Льовочкін назвав заяву колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, у якій той звинуватив Льовочкіна в розгоні Майдану, “брехливою спробою переписати кримінальну справу про його власні злочини”.

Про це повідомили у прес-службі політика.

“Сьогоднішнє інтерв’ю головного міліціонера країни часів Майдану – то брехлива спроба переписати кримінальну справу про його власні злочини, яку, звісно, переписати неможливо. А ще це спроба пояснити світу, що це не вони повні дебіли, а то вороги у них потужні”, – сказав Льовочкін.

За його словами, рішення подати у відставку “було протестом проти того, що зробив Захарченко, його подільники й підлеглі з мирним протестом студентів”.

Також Льовчкін сподівається, що найближчим часом справу про злочин проти студентського Майдану буде передано до суду й всі замовники та виконавці цього злочину, зокрема й Захарченко, будуть засуджені.

Раніше екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко звинуватив колишнього голову Адміністрації президента Сергія Льовочкіна в розгоні Майдану 30 листопада.

0 Комментариев