ЛНР більше не хоче “гуманітарки” від Росії

news

У ЛНР заявляють, що можуть обійтися без допомоги  РФ. Інформує Корреспондент.net.

Глава ЛНР Ігор Плотницький повідомив, що “республіка” більше не чекає гуманітарної допомоги від Росії. Про це повідомляє Луганський інформаційний центр.

 “Щоб було зрозуміло всім – коли дитині вже півтора року, як нашій республіці, то, напевно, пора відлучати її від грудей і від того поняття, що таке гуманітарна допомога в принципі”, – сказав він, відповідаючи на запитання про перспективи надання Росією гуманітарної допомоги ЛНР в 2016 році.

“Тому що це все-таки лягає на плечі наших братів дійсно важким вантажем, тим більше, ви знаєте, що зараз ситуація в світі дуже важка – нова світова криза, ніхто цього не приховує, плюс економічні санкції, і вони (РФ – оед. ) досить нам допомагали сильно як родичі”, – додав Плотницький.

“Ми з Росією просто будемо працювати більше на деяких інших партнерських принципах”, – зауважив Плотницький, подякувавши народу Росії за надану протягом півтора років гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, останній 46-й гумконвой приїхав на Донбас 19 листопада. Перший гуманітарний конвой МНС РФ прибув до Луганської та Донецької областей 22 серпня 2014 року.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев