Лист командира про бойову обстановку бійцям 51-бригади виявився фальшивим

news

На черговому судовому засіданні проти бійців 51-ої бригади, яким інкримінують відмову від несення обов’язків військової служби в бойовій обстановці за попередньою змовою групи осіб, виявили фальшиві документи.

Про це повідомляє Вголос.

По справі проходять вже 22 бійця. Ще один хлопець Юрій Шиць, який раніше визнав свою вину під тиском слідства виявив бажання захищатися у суді. Він теж 25 липня 2014 року змушений був, разом з хлопцями, відступити на територію Росії, де потрапив у полон і його теж військова прокуратура  звинувачує у відмові від несення військового обов’язку в бойовій обстановці.

1 жовтня відбувався розгляд документальних доказів, які зібрала військова прокуратура, яку на цей раз представляв новий прокурор із запорізького гарнізону Владислав Зубко. Загалом справа проти 21 обвинувачено бійця займає 27 томів.

Саме під час розгляду доказів до рук адвокатів потрапив лист-відповідь командира військової частини А 2167 про бойову обстановку. При його ретельному огляді з’ясувалося, що він, ймовірно, підроблений, оскільки на ньому відсутня мокра печатка. Адвокати припускають, що його просто надрукували на кольоровому принтері. Пояснити невідповідність документу прокурор не зміг.

Наступний розгляд справи відбудеться 10 листопада об 11 годині у Володимир-Волинському міському суді.

0 Комментариев