Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 31 липня–3 серпня

news

Цього тижня пропонуємо вам декілька виставок, підтримати діток у конкурсі, переглянути прем’єри фільмів та мультфільму, а також навчитися їздити верхи і грати у пляжний волейбол.

Про це все детальніше читайте у традиційній добірці від «Волинь.info»

  1. Конкурс малюнків на асфальті

У вівторок приходьте пригадати дитинство та підтримати діток на конкурсі малюнка на асфальті «Літо барвінкове». Місце проведення –  пр-т Соборності, 18. Початок – об 11:00.

  1. Виставка картин покійного бійця

Ще триває виставка картин покійного бійця АТО Володимира Бабія. Картини можна придбати. Кошти будуть перераховані для онкохворої Анастасії Абрамчук. Місце проведення – Волинська обласна бібліотека для юнацтва (пр-т Волі, 2).

  1. «Війна за планету мавп»

У понеділок, вівторок та середу пропонуємо переглянути фільм «Війна за планету мавп» режисера Метта Рівза. У головних ролях – Енді Серкіс, Вуді Гаррельсон, Джуді Грір, Стів Зан, Сара Каннінг. Країна виробник – США (2017). Жанр – бойовик, драма, фантастика. Сюжет: Війна між людьми і мавпами неминуча, хоча обом сторонам є що втрачати. Хто ж нападе першим? Місце проведення – кінотеатр «Адреналін». Початок – о 10:20. Телефон для довідок – (0332) 787 220.

  1. Виставка малярства та графіки

Ще цього тижня можна переглянути виставку малярства та графіки Галини Кадюк та Анатолія Паламарчука. Місце проведення – Малий зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки 24а). Телефон для довідок – (0332) 725 578.

  1. Виставка ікон

Також рекомендуємо виставку «Небесне воїнство. Образи святих воїнів на волинських іконах XVII–XIX століть». Експозицію формують 20 ікон XVII–XIX століть, які репрезентують іконографічну традицію святих воїнів. Виставка представляє досить широкий спектр полотен і тематик. Представлені ікони святих воїнів, вагоме місце серед яких посідають роботи, на котрих зображено Святого Георгія Переможця, на переконання музейників, мають велику силу емоційного впливу, неймовірну глибину та водночас простоту образів. Місце проведення – Музей Волинської ікони (вул. Ярощука, 5). Телефон для довідок – (0332) 243 412.

6.     Технології минулого

Завітати у минуле та поцікавитися, які були тоді технології, ви зможете, побувавши на екскурсії у музеї «Технології минулого» (територія замку Любарта). Екскурсоводи музею проводять захоплюючі екскурсії та розповідають цікаві факти з історії винайдення та використання старовинних приладів. Телефон для довідок – 066 938 07 78.

7.     Мультфільм «Бігфут молодший»

У понеділок, вівторок та середу радимо мультфільм «Бігфут молодший» «Жанр – анімація, комедія, пригоди. Тривалість – 95 хв. Режисери – Джеремі Дегрусон, Бен Стассен. Країна виробник – Франція, Бельгія 2017.

Сюжет: Адам – звичайний хлопчик, у якого доля склалася зовсім непросто. Кілька років тому його батько безслідно зник. Зовсім випадково він знаходить в будинку тайник, у якому є інформація, де шукати тата. Адам готовий віддати все, щоб знайти його. Хлопець зважується на подорож всього свого життя. Воно сповнене небезпек, труднощів і неймовірних відкриттів. Через безглузду випадковість хлопчик мало не загинув, але врятував його… Бігфут! Величезний волосатий монстр спочатку лякає Адама, але виявляється, що він якраз і є зниклим батьком. Виходить, Адам – син Бігфута, а значить і сам колись ним стане. А ознаки вже є: швидкоросле волосся, великі пальці на ногах, він навіть розуміє мову звірів. Коли за батьком Адама полює ледь не кожна людина, хлопець – його єдина підтримка.

Місце проведення – кінотеатр «Адреналін». Початок сеансів – о 17:50, 12:50, 14:35. Телефон для довідок – (0332) 787 220.

  1. Їзда верхи

Також упродовж тижня ви можете навчитися верховій їзді та зробити цікаву фотосесію. Місце проведення – територія ресторану «Золота підкова». Вартість входу – 100 грн. Початок – о 9:00. Телефон для довідок – 066 94 73 492.

  1. Фільм «Дюнкерк»

У понеділок, вівторок та середу пропонуємо фільм «Дюнкерк» режисера Крістофера Нолана. У головних ролях – Том Гарді, Кілліан Мерфі, Марк Райленс, Кеннет Брана, Джеймс Д’Арсі. Країна виробник – США, Великобританія, Франція 2017. Жанр – військовий, драма, історичний. Тривалість – 120 хв.

Сюжет: Одна з найяскравіших сторінок в історії Другої Світової Війни. Сотні тисяч французьких, бельгійських та англійських солдатів опинилися притиснутими німецькими військами спиною до Атлантичного океану поблизу від Дюнкерка. Здавалося б, у них немає ні єдиного шансу, щоб піти звідти живими і не в полоні. В цей час повітря повинно об’єднатися з землею, море із сушею, військові з цивільними. Саме завдяки підтримці авіації, яка кожен день відправляла сотні літаків на захист військ, саме завдяки звичайним торговельним судам і катерам місцевого населення у сотень тисяч солдатів з’явилася надія на повернення додому.

Місце проведення – кінотеатр кінотеатр «PREMIER CITY». Початок сеансів – 11:55, 15:55, 20:30. Телефон для довідок – (0332) 787 220.

  1. Пляжний волейбол

Упродовж тижня маєте змогу пограти у пляжний волейбол. Місце проведення – ресторан «Золота підкова». Вартість входу – 120 грн. Початок – о 10:00. Телефон для довідок –  066 94 73 492.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев