Куди лучани можуть звертатися з питаннями стосовно житлових субсидій

news

Громадяни, які звернулись за призначенням житлової субсидії, а також ті, яким субсидія перерахована автоматично на новий термін, інформацію щодо розміру та терміну призначення субсидії можуть отримати в усіх пунктах прийому комунальних платежів. Зазначена інформація відображається в квитанції про оплату за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляють у Департаменті соціальної політики міста Луцька.

Житлова субсидія розраховується окремо на неопалювальний (з травня по вересень) та опалювальний (з жовтня по квітень) періоди. З настанням опалювального сезону субсидія розраховується з врахуванням соціальної норми на опалення житла. У випадку, якщо в неопалювальному періоді субсидія не вийшла по розрахунку, її розмір буде автоматично перерахований за жовтень місяць відповідно до кількості днів з початку опалювального сезону та за кожний наступний місяць опалювального періоду. Також, при зміні цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія перераховується автоматично без звернення громадян.

Житлова субсидія розраховується в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг. За спожиті понад норму послуги оплачується їх повна вартість.

Якщо сім’я економно споживає комунальні послуги, то різниця у вартості спожитих та нормативних послуг відображається в квитанції в графі “Переплата”. Зазначена сума зараховується такому домогосподарству в рахунок оплати цих послуг, в т. ч. обов’язкової частки платежу, на наступні розрахункові періоди.

 У випадку проведення заявником оплати за житлово-комунальні послуги в повному розмірі місячних нарахувань та призначення субсидії за попередній місяць, сума здійсненого платежу буде відкорегована на суму призначеної субсидії та відображена в квитанції в графі “Переплата”.

З питань призначення житлової субсидії мешканцям міста Луцька необхідно звернутись в департамент соціальної політики Луцької міської ради (пр-т Волі, 4а; каб. 109, телефони для консультацій: 724161; 284165; 284172; 284174; 284175), громадську приймальню № 1 (пр-т Соборності, 18; телефон для консультацій 774471) та громадську приймальню № 2 (вул. Бенделіані, 7; телефон для консультацій 265961).

Усіх користувачів субсидій просять звернути особливу увагу на інформацію щодо надання субсидії, яка розміщена в квитанції по оплаті за комунальні послуги.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев