Кабмін погодив план дій з енергоефективності до 2020 року

news

Повідомляє korrespondent.net

Кабінет міністрів України затвердив Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

“Зазначеним документом планується досягти національної мети з енергозбереження в розмірі 9% від середнього кінцевого внутрішнього енергоспоживання за період протягом 2005-2009 років, що становить 6 млн 501 тис. т нафтового еквівалента. Також документ містить проміжну мету – у 2017 році скоротити енергоспоживання у розмірі 5%”, – йдеться в повідомленні.

Усі ці заходи планується реалізувати в чотирьох основних секторах кінцевого споживання енергії: побутовому секторі (де очікується найбільший ефект), секторі послуг (до якого, у тому числі, входить енергоспоживання бюджетними установами), в промисловості і на транспорті.

Також план дій передбачає вдосконалення нормативно-правової бази у сфері енергоефективності, послідовне впровадження європейських підходів до реалізації державної політики у цій сфері.

Затверджений план є одним з основних зобов’язань у рамках імплементації Директиви 2006/32/ЄС про енергоефективність кінцевого використання енергії та енергетичних послуг.

Нагадаємо про те, що проект акта був підтриманий на засіданні урядового комітету з питань економічного розвитку та європейської інтеграції 28 вересня.

Раніше Кабмін отримав у подарунок 800 китайських комп’ютерів.

Яценюк назвав завдання уряду на 2016 рік

0 Комментариев