Хочете міцний будинок? Обирайте керамічну цеглу!*

news

При зведенні будинків треба відповідально поставитися до того, з чого виготовляти несучі стіни. Спеціалісти рекомендують для цього обирати керамічну цеглу.

На відміну від силікатної, керамічна цегла є більш вологостійкою і витримує набагато вищі температури (до 800 градусів за Цельсієм). Керамічна цегла є на 15-20% дорожчою за силікатну, проте експерти переконують, що трохи більші витрати є цілком виправданими. Зрештою екологічність продукту має не менш важливе значення.

Директор Сварицевського цегельного заводу Олег Нечитайло стверджує, що багато виробників керамічної цегли зневажають нормами якості будматеріалів.

Ось на що радить звертати увагу спеціаліст “цегельної справи”:

  • колір цегли має бути рівномірно червоним.
  • значення також має звук, який видає цегла при ударі. Він має бути дзвінким.
  • Цегла не повинна мати тріщин довжиною більше 4 см. Так само не має бути наскрізних тріщин.

Повнотілу керамічну цеглу можна використовувати для зведення цоколів і фундаментів.

На жаль, знайти хорошого виробника цегли дуже важко, а купувати основу для майбутнього будинку у сумнівних виробників наважується не кожен.

Для того, щоб не помилитись у виборі цегли для свого будинку, радимо звернутись у Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації, де вам підкажуть, де є перевірені і сертифіковані виробники. Одним з таких є цегельний завод у селі Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області (на відстані 2 –х кілометрів від основної траси Рівне-Сарни-Дубровиця-Зарічне та залізничних станцій Дубровиця (30км) і вузлової залізничної станції Сарни (60км). Деталі на сайті http://www.svbud.biz.ua, або за тел. 099 91 29 172, 067 36 42 117

Завод знаходиться у Рівненській області в селі Сварицевичі Дубровицького району на відстані 2–х кілометрів від основної траси Рівне-Сарни-Дубровиця-Зарічне та залізничних станцій Дубровиця (30км.) і вузлової залізничної станції Сарни (60км.). Деталі на сайті http://www.svbud.biz.ua, або за тел. 099 91 29 172, 067 36 42 117

0 Комментариев